Accace podpořilo Spirálu finančním darem

03.09.2019

Poslání a činnost Spirály oslovily společnost Accace, inovativního poskytovatele komplexních poradenských a BPO služeb natolik, že jsme od této firmy obdrželi mimořádný finanční dar 50.000,-Kč. Peníze poputují na podporu kampaně Splnit si svůj sen, prostřednictvím které plníme sny lidem s duševním onemocněním.

Společenská odpovědnost pro Accace není jen prázdná fráze. Jejich posláním nejsou jen finanční úspěchy, ale také zanechávání pozitivních stop v okolním světě. Strategie tak necílí jen na zisky, ale také na podporu potřebným a ochranu přírody - proto podporují více menších i větších projektů ze sociální sféry, z oblasti zdravotnictví, vzdělávání, ochrany životního prostředí i lidských práv. Z lokální účetní firmy s 34 zaměstnanci vyrostli ve společnost zaměstnávající více než 600 profesionálů a mající přes 2 000 klientů po celém světě.

Máme radost a děkujeme, že Accace podpořilo i nás. Tímto ale příběh nekončí...

Díky spirálácké Dobromile (online tržišti dobrých nabídek a poptávek, propojující pomáhající organizace s těmi, kteří je chtějí podpořit) navázalo Accace konkrétní spolupráci s MOMENT Charity Shops, sítí dobročinných second-handů.

MOMENT ČR je obecně prospěšná společnost, která prostřednictvím provozu sítě dobročinných obchodů pod názvem MOMENT charity shops finančně podporuje další neziskové organizace. Jejich fungování je postaveno na principu dárcovství a prodeje použitého oblečení a dalších věcí z domácností našich spoluobčanů. Accace se s Momentem přes Dobromilu domluvilo na umístění sběrného koše na nošené oblečení v sídle společnosti v Ostravě. 

Věříme, že takových příběhů dokonané spolupráce bude díky Dobromile jen a jen přibývat, proto i Vy navštivte Dobromilu a podpořte organizaci, která je Vašemu srdci nejblíže. Možnost podpořit vybrané organizace mají nejen firmy, ale i jednotlivci.