Sezóna limonády začala na Sdílku v Porubě!

01.06.2018

Kafárna se letos opět účastnila zajímavé pop-up akce Sdílko v Porubě, kde jste nás mohli potkat v kontejneru pro kavárny. A že to bylo fajn, přinesla nám akce i novinku do naší letní nabídky - svěží limonádu s čerstvým ovocem.

Sdílko bylo pro nás perfektním místem, kde jsme mohli vyzkoušet, zda se osvěžující limonáda naší výroby osvědčí. A stalo se tak! Limonáda se stala takřka hitem kavárny na Sdílku :-)

Nabízeli jsme citronádu ochucenou čerstvou mátou, nebo citronádu ochucenou kapkou grepu a pomeranče.

Za tři dny se prodalo víc než 7 litrů a s limonádou nekončíme. Čekají nás další akce, kde limonádu budeme nabízet. A jelikož nechceme usnout na vavřínech, rozhodli jsme se rozšířit sortiment o další druhy.

A co Vás čeká? Třeba malinovka s mraženými malinami a jahodami v perlivé formě :-) tuto zbrusu novou letní hitovku můžete okusit na akci Ostravská muzejní noc 9.6., kde budeme s našim spirálackým stánkem k dispozici od 17:30 na Prokešově náměstí.

A to není vše!!! Své místo našla limonáda již i v letní nabídce Kafárny. Už nyní se citrony tetelí radostí, až budou ochutnány při vernisáži výstavy fotografií studentů SŠ služeb a podnikání 8.6. v Kafárně.

Neváhejte, vyzkoušejte....těšíme se :-D