Spirála na workshopu v rámci Setkání Patriotů MSK

12.03.2019

Jste sociální podnik a nebo působíte v neziskovém sektoru? Chcete získat firemní partnery k dosažení svých cílů? Pokud ano, nenechte si ujít workshop "Vytváření partnerství mezi pomáhajícími organizacemi a firmami", který se koná 4.4.2019 v AKORDu - Ostrava Zábřeh.

Workshop bude probíhat na 12. Setkání Patriotů MSK, které je tím nejlepším místem, kde si rovnou otestujete vše co se dozvíte v praxi a můžete si odnést spoustu cenných kontaktů. Na workshopu získáte pohled a zkušenosti z obou stran - zástupce firmy Residomo Kateřiny Piechowicz a Evy Krestové z obecně prospěšné společnosti Spirála. V odpolední části si vyslechnete konkrétní příklady dobré praxe spolupráce od zástupců velkých společností kraje.

Celodenní vstupenka na program v rámci největší networkingové akce v kraji zahrnuje Vaši účast na dvou 90 min. workshopech na téma: Vytváření partnerství mezi pomáhajícími organizacemi a firmami. Dozvíte se více o tom, jak firmy oslovit a jak s nimi udržovat vztahy, vyzkoušíte si vytvoření nabídky a rovnou ji i zkusíte nabídnout a především budete mít možnost setkat se z očí do očí se zástupci firem a získat tak cenné kontakty. Ochutnatáte spoustu dobrot na Gastrofestivalu, který je součástí Setkání a je pro Vás připraven chutný oběd.

Další informace najdete také ZDE.

Na Setkání Patriotů MSK Vám zajistíme zvýhodněné vstupné za cenu 999,- na celý den. Nabídka platí pouze pro neziskovky a sociální podniky. Celou částku za Vaší vstupenku Patrioti MSK darují na podporu rozvoje našeho projektu Dobromila - webového tržiště dobrých nabídek a poptávek, které propojuje online pomáhající organizace s firmami i jednotlivci, kteří je chtějí podporovat.  

Zaregistrujte se a připojte se už teď k Dobromilákům!

Více informací Vám sdělí za tým Spirály a Dobromily paní Eva Krestová:

eva.krestova@spirala-ops.cz

Těšíme se na Vás 4.4.2019!