Zachraňme práci

15.04.2020

Ve Spirále Ostrava usilujeme o zotavení lidí s duševním onemocněním z vážných psychických problémů. Velmi jim pomáhá naše dlouhodobá podpora a smysluplná práce v chráněných podmínkách, kterou jim nabízíme. Nyní je ohrožena udržitelnost jejich pracovních míst z důvodu zrušení cateringových zakázek, uzavření kavárny a výpadku velké části vlastních příjmů Spirály. Koronavirus jednoduše převrátil fungování také naší organizace vzhůru nohama a museli jsme začít uvažovat, jak finančně zajistit další chod bez větších dopadů na naše hlavní cíle - zaměstnávání zdravotně znevýhodněných kolegů ze Spirály.

Momentálně všichni šijeme roušky, podporujeme ty, kterým se zhoršil psychický stav vlivem aktuálních událostí a doufáme, že se nám podaří udržet maximum pracovních míst. K naší snaze o ekonomické překlenutí těžkého období koronavirové pandemie, můžete nyní přispět i Vy. Zveme vás na cestu pomoci.

Podpořte svým příspěvkem práci a seberealizaci lidí s duševním onemocněním a jiným zdravotním postižením, která je nyní ohrožena. Můžete tak učinit přes dárcovskou výzvu na portálu:

Pár kliknutími tak můžete snadno podpořit Spirálu Ostrava libovolnou finanční částkou. Výzvu jsme uveřejnili 12. 4. 2020, abychom mohli zachovat pracovní místa, potřebujeme získat minimálně cílovou částku 200 000 Kč.

Nebo nám chcete pomoci jinak? Předplaťte si naše cateringové služby nebo pošlete dárkový balíček pro potěšení někomu blízkému.

Chcete Spirálu Ostrava podpořit i Vy? Udělejte to teď.

Děkujeme. ❤️

Vaši Spiráláci