Mojito sirup (180ml)

Náš domácí mojito sirup osvěží v parném létu. Namíchejte si skvělý drink, který Vás potěší a relaxujte. Dejte si blízkost dárkem. 

Vše vyrobeno ručně ve Spirále Ostrava lidmi se zdravotním znevýhodněním. Jeho zakoupením podpoříte práci a sebeuplatnění pro Martinu, Dana, Petra, Zuzku a další...

Při nákupu na firmu si uplatníte DPH, jsme plátci. Nabízíme náhradní plnění.

-------------------------

PODROBNÉ INFORMACE: 

SLOŽENÍ: voda, cukr, máta, citrón, limeta, kyselina citrónová. Může obsahovat stopy skořápkových plodů, mléka a obilovin obsahující lepek.

Skladujte v suchu mimo sluneční záření při teplotě do 25°C. Min. trvanlivost: 12 měsíců od data výroby, viz dno sklenice. Po otevření skladujte v lednici při teplotě do 7°C a spotřebujte do 7-ti dnů. 

DOPORUČENÉ POUŽITÍ: Před použitím protřepejte. Řeďte v poměru 1:10 až 1:18 s vodou a ledem. Přidejte limetku, mátu a pro dospělé bílý rum. Lze použít i pro přípravu teplých nápojů ve stejném poměru.  

Obsah: 180 ml

Ať sirupy balíme sebelépe, stejně se často stává, že se během dopravy rozbijí. Proto je možné sirup nyní objednat jen s osobním odběrem! Rozlitého sirupu je totiž velká škoda! Děkujeme za pochopení. 

Výrobce: Spirála Ostrava, z.ú.


95,00 Kč