Sirup nejen do kávy Vanilka (180ml)

Dopřejte si něco výjimečného a ochutnejte vanilkovou kávu. Budete se cítit jako v opravdové kavárně. Společně s vanilkovo-máslovými sušenkami tvoří dokonalý pár. A pro ty co kávu nesladí doporučujeme sirupem pokapat třeba palačinky a lívance nebo jej lze použít i do různých kaší apod.

Doporučené použití: Před použitím protřepejte. Do horkých nápojů (kávy) doporučujeme k ochucení 1-2 čajové lžičky. Lze používat i na lívance apod.

Vyrobeno ručně ve Spirále Ostrava lidmi se zdravotním znevýhodněním. Zakoupením tohoto produktu podpoříte práci a sebeuplatnění pro Martinu, Dana, Petra, Zuzku a další...

Při nákupu na firmu si uplatníte DPH, jsme plátci. Nabízíme náhradní plnění.


-------------------------

PODROBNÉ INFORMACE:

SLOŽENÍ: voda, třtinový cukr, vanilkový cukr min. 2% (cukr, glukóza, mletá vanilka 1 %), vanilkový extrakt min. 0,5% (10 % výtažek z plodu vanilky ve 40% lihu). Může obsahovat stopy mléka, vajec, obilovin obsahujících lepek a lupinové mouky. 

Nápojový koncentrát. Skladujte v suchu mimo sluneční záření při teplotě do 25 °C. Po otevření skladujte v lednici při teplotě do 8 °C a spotřebujte do 10-ti dnů. Případný zákal a usazenina jsou přírodního charakteru a nemá vliv na kvalitu produktu. Černé poletující částice jsou semínka vanilky a nejsou na závadu. 

Min. trvanlivost je 12 měsíců od data výroby.

Obsah: 180ml


POZNÁMKA: Vše se snažíme připravovat co nejvíc čerstvé, proto prosíme o trpělivost!!!  

Ať sirupy balíme sebelépe, stejně se často stává, že se během dopravy rozbijí. Proto je možné sirup nyní objednat jen s osobním odběrem! Rozlitého sirupu je totiž velká škoda! Děkujeme za pochopení. 

130,00 Kč