Cateringový pracovník

15.07.2021

Jsme Spirála Ostrava a pomáháme měnit životy lidem s duševním onemocněním, snižovat následky jejich zdravotního stavu. V naší kuchyni, kde vzniká spousta dobra máme volné místo pro člověka, který bude naše nadšení sdílet s námi.

Třeba změníme život i Vám....

CO VÁM NABÍZÍME?

Pracovní místo je na dobu určitou s možností prodloužení délky pracovního poměru. Pracovní doba nerovnoměrně rozložená dle cateringových zakázek, úvazek max. 0,3. Vyučení v oboru a zkušenosti z oblasti cateringu nebo přípravy studené kuchyně vítány.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a kolektiv, práce v týmu, flexibilní pracovní dobu, možnost vývoje pracovních a odborných dovedností, vedení pracovními asistenty a psychosociální podpora.

PRÁCE JE VYHRAZENÁ PRO OZP

ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

Zašlete nám svůj životopis nejpozději do 31.7.2021 včetně na email: info@spirala-ops.cz , popř. nám jej můžete předat osobně na adrese Čujkovova 40a. 

Výběrové řízení je dvoukolové, v prvním kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k přijímacímu pohovoru, o jehož termínu budou vybraní uchazeči informováni. Neúspěšní uchazeči budou o výsledcích 1. kola výběrového řízení informováni e-mailem.

Nástup možný ihned, nejpozději od 1.9. 2021

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Čujkovova 3165/40a, Ostrava - Zábřeh

Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

Plat: 15200 - 16400 Kč/měsíc

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity