Eshop #SplnitSiSvujSen v rámci kampaně Giving Tuesday plní sny

17.11.2018

Giving Tuesday, světový svátek dárcovství, podporuje a oslavuje chuť pomáhat a dělat dobré skutky. Kampaň se koná po celém světě ve stejný den, oslavuje se vždy v úterý následující po dni díkůvzdání a nákupním šílenství na Black Friday. Letos Giving Tuesday připadá na úterý 27. listopadu 2018, kdy otevírá charitativní sezónu před Vánoci. 

Spirála plní sny lidem s duševním onemocněním a vy nám s tím můžete pomoci. V rámci Giving Tuesday spouštíme už 19. 11. 2018 nový eshop, ve kterém si můžete zakoupit krásné dárky a podpořit tak dobrou věc. Pomůžete rozšířit naše cateringové služby a tím umožníte najít sebeuplatnění v práci dalším lidem se zdravotním postižením. Veškerý výtěžek z prodeje poputuje na koupi auta, které doveze náš catering k dalším spokojeným zákazníkům. #SplnitSiSvujSen = cesta ke snu. 

Co přináší duševně nemocnému člověku pracovní příležitost, kterou u nás dostává, krásně zformuloval náš kolega Vláďa: "Co je pro mě Spirála? Něco jako druhá rodina. Když jsem do Spirály přišel, vedoucí mě učili samostatnosti a jak zvládat emoční situace. Časem se chci posunout o nějaký ten "level" výše, ale stále se mám co učit... Jsem teď už zaměstnanec a vedoucí se spoléhá na mou samostatnost a abych byl příkladem pro všechny. Musím si pokaždé v duchu říkat, že jsem dostal příležitost a nesmím zklamat nejen sebe, ale ani vedoucí a ředitelku - tu, co jsem ji moc vděčný, že mi dala takovou příležitost... Mám kolem sebe nejen fajn vedoucí, ale i kolegy na které se mohu spolehnout."