Nevíte, co komu koupit        pod stromeček?

28.11.2022

Nelamte si hlavu, co pořídit svým blízkým pod stromeček. Se Spirálou obdarujete každého          a ještě uděláte dobrý skutek!

Přinášíme vám tipy na dárky pro celou rodinu a přátelé.


Babičku a maminku potěšíte pohankovým polštářkem. Bolavá bedra, unavené nohy a ztuhlý krk nemají šanci! Suché teplo má blahodárný vliv na bolest kloubů a svalů, pohanka navíc příjemně masíruje. Ideální na odpolední relaxační chvíle s šálkem dobrého čaje a knížkou.

TIP od Spirály: Pohankový polštářek ocení i novopečené maminky. Miminka často trápí bolesti bříška. Pohankový polštářek bříško jemně namasíruje a prohřeje. Miminku se pak uleví a místo pláče maminku potěší spokojeným úsměvem.

Pánové máme tady výborný tip na dárek pro vaši partnerku, sestru nebo maminku. S touto designovou zipovkou udělá parádu. Dámská kabelka tak získá řád a dámy nebudou v kabelce neustále něco hledat. Všechny své drobnosti budou mít po ruce. Do zipovky se vejde make-up, krém na ruce, hygienické potřeby a jiné nezbytnosti, které je fajn nosit u sebe.

Nezapomněli jsme ani na dárek pro kamarádku. Eko taška  jí pomůže s nákupem a udělá jí radost. Naše taška je ušitá z EKO materiálu. Nejen že šetří přírodu, ale zároveň vypadá stylově. Taška se dá jednoduše poskládat i do malé kabelky, proto se vaše kamarádka může rozloučit s neustálým kupováním taše, aby donesla nákup z práce domů.

Zázvorový sirup ze Spirály  nejen, že v zimě zahřeje partnera, tatínka i dědečka, ale dodá mu potřebné látky ke zdravému životu. Zázvor obsahuje spoustu minerálů a hlavně vitamíny, které jsou báječným parťákem v boji proti rýmečkám a chřipce. Je to takový životabudič.

Tip od Spirály: Nalijte si pár kapek do svého oblíbeného čaje nebo si připravte vodu se zázvorovou šťávou.

Rozhodně s dárkem nezapomeňte na odvážné cestovatele a pomozte jim zdolat vysokou horu nebo cestu, na kterou se vydali. S plecháčkem zažijí mnoho dobrodružství, nejen v kopcích, ale například u jejich oblíbené knihy.

Tip od Spirály: Pokud se vám zrovna nechce do přírody. Udělejte si výborné kakao nebo svůj oblíbený nápoj. Zachumlejte se do peřin a vydejte se na své dobrodružství! I v knize toho můžete spoustu prožít.

S naším balíčkem pro ženy uděláte velkou radost. Každá žena si zaslouží fantastický odpočinek, který ji můžete poskytnout jako vánoční dárek. Darujte ji pohodu a klid pro nabrání psychické síly, která je potřebná k pevnému zdraví. Relaxací ji dopřejete chvíli k rozmazlování. 

Udělejte radost své babičce. Vánoční běhoun  jí ozdobí stůl a její pohoštění tak bude vždy vypadat jako na královské tabuli. A že babičky umí báječně pohostit...