Partnerství s Vyncke skutečně pomáhá

15.01.2018

V roce 2017 se velmi rozvinula naše spolupráce s firmou Vyncke v čele s jednatelem společnosti Petrem Salvetem. V okolí jejich pobočky na Frýdecko-Místecku udržujeme zeleň. Díky tomu jsme zaměstnali 3 kolegy se zdravotním postižením. A když už jsme byli v té práci se stromy, pomohli jsme v listopadu vysadit se zaměstnanci Vyncke a jejich rodinami stromečky na akci Svatomartinské sázení stromů. Zde jsme také kompletně zajišťovali cateringové služby. 

Díky patronství firmy Vyncke se dostalo individuální koučinkové podpory Evě Krestové, zástupkyni ředitelky od Asociace integrativních koučů v rámci projektu Partnerstvím k rozvoji. 

A že to vše pro nás opravdu hodně znamená a vážíme si tohoto partnerství, jsme panu Petru Salvetovi, jednateli Vyncke v ČR, dokázali našim poděkováním a nominováním na našeho Anděla roku 2017. Svoje ocenění si převzal na akci Advent plný andělů v ostravském Impact Hubu.

Naše spolupráce pokračuje i v roce 2018 a hned v úvodu roku nás velice mile překvapili zaměstnanci na svém novoročním setkání. Výtěžek z dražby jimi darovaných užitečných i legračních předmětů se rozhodli podpořit právě naši obecně prospěšnou společnost. Vybranou částku pak firma zdvojnásobila a dar putoval na rekonstrukci a vybavení našeho nového pracoviště Sociální rehabilitace Na jihu, kde už nyní poskytuje služby duševně nemocným lidem z Ostravy - Jihu a okolí. Další náklady jsme také ušetřili díky darovanému vybavení prostor opět od Vyncke. V měsíci květnu se můžete těšit na slavnostní otevření prostor a již nyní nás tam můžete navštívit.