Setkání spolu 10 let Spirály Ostrava

15.08.2022

Tradičně vás zveme na letošní Setkání spolu, kdy se v září potkáme rovnou dvakrát.


První setkání proběhne 13. září od 14:00 do 18:00 v Komenského sadech, v Ostravě, kde budeme mít kromě stánku i naši putovní výstavu panelů na téma Fakta a mýty o duševním zdraví. Cílem výstavy je vyvrátit nepravdy, které o duševním zdraví neustále kolují.


Druhé setkání se uskuteční 22. září v našich prostorách na ulici J. Matuška 82/26a v Ostravě Dubině. V dopoledních hodinách se bude konat kulatý stůl pro zvané odborníky a hlavním tématem bude multidisciplinární spolupráce.

Od 14:00 do 18:00 pořádáme Den otevřených dveří pro širokou veřejnost. Přivítáme vás vernisáží obrazů Hedviky Nádraské a projektu Dušana Urbaníka Mapy myšlenek.

S programem vás seznámí paní ředitelka Eva Krestová. Můžete se těšit na hudební vystoupení, prezentaci všech oddělení Spirály a ukázky činností sociálně terapeutických dílen.

Během celé akce si s námi popovídáte, omrknete prostory, kde každý den pracujeme, a nakouknete i do chráněné šicí dílny. Budeme pro vás mít připravené jedinečné kousky, které si na místě můžete hned koupit a odnést domů. O dlabanec se postará náš catering Nášup si dám a o milou a příjemnou atmosféru celý tým Spirály Ostrava.


Pojďte se s námi potkat na obou akcích a popovídat si o čemkoliv, co vás ve spojitosti s námi zajímá.


Budeme se těšit!


Akci finančně podpořili Moravskoslezský kraj, Městský obvod Ostrava - Jih, Vyncke s. r. o., Raynet s. r. o. a Nadace Umění pro zdraví.