SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

22.02.2023

FULL TIME

Jsme Spirála Ostrava a pomáháme v životě lidem s duševním onemocněním. Máme 3 pracoviště, 2 sociální služby a rozjeté sociální podnikání. Pojďte do Spirály dělat práci, která má opravdu smysl.

CO VÁS ČEKÁ?


V 1. - 4. MĚSÍCI

Seznámíte se s celou Spirálou a budete se potkávat se zajímavými lidmi - všemi Spiráláky, s uživateli naší služby sociální rehabilitace, se spolupracujícími organizacemi a zástupci veřejné správy.

  • Vedoucí sociální rehabilitace Lenka a další kolegyně sociální pracovnice Vás uvedou a zaučí v oblasti fungování služby sociální rehabilitace ve Spirále.
  • V roli sociálního pracovníka přijímáte zájemce o službu, sdílíte příběhy klientů, pomáháte jim zvládat každodenní činnosti, provázíte je životem. Pracujete ambulantní i terénní formou.
  • Máte jedinečnou příležitost podílet se na rozvoji multidisciplinárního týmu a pracovat v týmu, který sdílí princip Recovery.
  • Zjistíte, že se profesně vyvíjíte a budete čerpat z nabízeného vzdělávání a supervizí, pružná pracovní doba se určitě taky hodí a home office je benefit, který potěší a není jediný.

BĚHEM 1. ROKU

  • Jste součástí týmu sociálních služeb, kde se snažíme naše uživatele podporovat, rozvíjet a spolupracovat s nimi v nepříznivých situacích, které nedokáží vlastními silami řešit. 
  • Jste součástí organizace, která má letité zkušenosti s podporou lidí s duševním onemocněním, máte příležitost aktivně se zapojit do podpory destigmatizace lidí s duševním onemocněním. 
  • Cítíte se Spirálákem, který nám pomáhá naplňovat naše poslání a táhne s námi za jeden provaz.

Požadujeme:

způsobilost k právním úkonům bezúhonnost zdravotní způsobilost odbornou způsobilost podle Zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb. 

Chcete se k nám přidat? Pošlete nám svůj životopis, dále napište, proč jsme vás zaujali a domluvíme se na setkání.


Kontaktujte: 

LENKA VAŇKOVÁ VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ REHABILITACE SPIRÁLA OSTRAVA, Z.Ú.

lenka.vankova@spirala-ops.cz