Šálek pohody (sypaný čaj)

Ve spolupráci s bylinkářem jsme pro vás připravili tento skvělý bylinný čaj pro lepší náladu a klidnější mysl. Naši úžasní zaměstnanci a klienti jej pro Vás ručně připravili, zabalili a postarali se o to, abyste si tento lahodný čaj mohli vychutnat i vy.


Zabaleno v papírovém nepromastitelném obalu, s etiketou, ozdobené mašličkou.


-----------------

PODROBNÉ INFORMACE 

PŘÍPRAVA:  2 čajové lžičky přelijeme 250 ml vařící vody, vyluhujeme v přikryté nádobě 10 minut a scedíme. Pije se teplý 1 - 2x denně po doušcích. Nálev je možné dochutit, nejlépe medem.


SLOŽENÍ bylinného čaje: dobromysl obecná list (Origanum vulgare L.) (14%), bez černý plod (Sambucus nigra L.) (14%), meduňka lékařská nať (Melissa officinalis L.) (14%), máta peprná nať (Mentha sp.) (14%), jahodník obecný list (Fragaria vesca L.) (14%), ostružiník maliníku list (Rubus ideaeus L.) (14%), kotvičník zemní nať (Tribulus terrestris) (14%).


UPOZORNĚNÍ
Není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku bylinné směsi.

Hmotnost: 50g

Min. trvanlivost se odvíjí od typu šarže, garantujeme vždy dodávku s trvanlivostí delší než 3 měsíce.

Skladujte v suchu a temnu.


95,00 Kč

Vše vyrobeno ručně ve Spirále Ostrava lidmi se zdravotním znevýhodněním. Jeho zakoupením podpoříte práci a sebeuplatnění pro Martinu, Dana, Petra, Zuzku a další...

Při nákupu na firmu si uplatníte DPH, jsme plátci. Nabízíme náhradní plnění.


Foto je pouze ilustrativní a balení se může lišit.

--------------------------------------

PODROBNÉ INFORMACE:

Hmotnost: 50g

Skladujte v suchu a temnu. Není určeno dětem do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na jakoukoli složku bylinné směsi.

Minimální trvanlivost se liší dle typu směsi, vždy min. 3 měsíce.

Složení: dobromysl obecná list (Origanum vulgare L.), bez černý plod (Sambucus nigra L.), meduňka lékařská nať (Melissa officinalis L.), máta peprná nať (Mentha sp.), jahodník obecný list (Fragaria vesca L.), ostružiník maliníku list (Rubus ideaeus L.) , kotvičník zemní nať (Tribulus terrestris)

Výrobce: Spirála Ostrava, z.ú.